Новий сезон шоу інтригує з кожним днем все більше і більше.

Ажіотаж навколо нового сезону шоу “Холостяк” вже неймовірно великий. По-перше, участь в ньому 37-річного Тіматі, який ще зовсім недавно був невільний, безумовно додасть програмі видовищності, інформує Ukr.Media.

По-друге, незрозуміла ситуація з ведучим Дмитром Кохно, який не міг потрапити з Білорусії в Росію на зйомки, теж зробила свою справу — інтерес до шоу зріс ще більше. Ну а зараз сам Тіматі пустив у хід “важку артилерію”. В інстаграмі він поділився промороликом за участю 34-річної російської моделі Ірини Шейк.

Слід зауважити, що саме відео не нове — воно було взято з реклами житлового комплексу, в якій модель і репер знялися кілька років тому. Однак озвучила зірку на цей раз інша дівчина, тобто ролик був перемонтований.

У відео Шейк в чорній сукні-комбінації телефонує Тіматі у двері. Коли він відкриває, модель запитує, чи можна їй потрапити до нього на шоу. Тоді Тіматі втрачає дар мови і не може нічого відповісти, а вона продовжує:

“До тебе можна потрапити на”Холостяк”? Що тупиш, можна чи ні?” — запитує вона.

Що насправді хотів сказати цим відеороликом Тіматі, поки неясно — він зберіг інтригу і не став давати ніяких роз’яснень, лише зазначивши на ньому Шейк і поставивши два смайла поруч з її ім’ям (один з них у вигляді розбитого серця). Підписники репера, втім, чи то жартома, чи то вже не зовсім припустили, що Шейк — нова обраниця репера. До слова, і Ірина, і Тіматі зараз вільні.

Ролик Ірина поки не прокоментувала — ймовірно, нова версія старої реклами стане для неї повною несподіванкою.

  У Локачах на Волині бібліотекарі розносять книги читачам додому