Українській телеведучій зробили “компенсацію”.

Одна з найскандальніших знаменитостей українського шоу-бізнесу Оксана Марченко, дружина політика Віктора Медведчука, повідомила, що після весілля її сина Богдана в їхньому будинку з’явився кіт. Про це телеведуча і журналістка розповіла на своїй особистій сторінці в «Інстаграм». Відзначимо, Марченко опублікувала коротке відео, на якому був зображений білий пухнастий кіт, який розташувався на колінах Оксани. В описі ролика знаменитість вказала, що її дочка Даша вирішила назвати тварину Кокос, інформує Ukr.Media.

«Після весілля мого сина друзі чомусь вирішили подарувати мені кошеня… зв’язок між цими подіями я так і не встановила, але котейка дуже гарненький! Дочка назвала його Кокос — він дійсно дуже схожий на начинку шоколадки «Баунті», хоча, погодьтеся, асоціація дивовижна », — писала Оксана.

«Оксаночка, котик просто принадність. Мені навіть здається, що він прибіг до Вас з казки. Вже дуже розумний і ніжненький», «Такий ніжний», «Який чарівний цей котик Кокосік», «Так порадували мене цим відео і навіть підняли настрій, а то був трохи похмурим», — писали люди в коментарях.