Обличчя хлопчика співачка поки що не показує.

37-річна Алсу і її 42-річний чоловік Ян Абрамов досі приховують обличчя чотирирічного сина Рафаеля. Якщо фотографії з дочками Мікеллою і Сафіною часто з’являються в мікроблозі співачки, то обличчя хлопчика зіркові батьки не показують. Однак вчора Алсу на радість фанатам розмістила в інстаграмі спільну фотографію з сином, зроблену під час морської прогулянки на яхті, інформує Ukr.Media.

“Коли любиш просто від душі, від серця, не за вчинки і красиві слова, не за компліменти і квіти, і навіть не за те, що тебе люблять у відповідь. Словами не описати це вселенське почуття неосяжної материнської любові. Коли вдарився він, а боляче тобі. Коли сміється і радіє він, а тебе переповнює безмірне щастя, і хочеться зупинити цю мить. Тоді і з’являється відповідь на головне питання. Я знайшла його саме у своїх дітях”, — підписала знімок виконавиця.

8 липня Рафаель відзначав день народження, тоді любляча мама зворушливо привітала сина у своєму мікроблозі. Вона побажала малюкові здоров’я і зізналася, що всі чотири роки його життя стали дня неї часом безумовного щастя.

12-річна дочка Алсу Мікелла вже щосили будує кар’єру — дівчина стала телеведучою. Вона з’явиться в ранковому шоу “З добрим ранком, малюки!” на одному із дитячих телеканалів, де відповідатиме за нову музичну рубрику.