Скоро Мілла стане мамою втретє.

Шанувальники Мілли Йовович вітають акторку з майбутнім поповненням у її родині. 43-річна Мілла оголосила: вона знову чекає на дитину. Як виявилося, акторка виявила, що вона "при надії" ще три з гаком місяці тому, але вирішила почекати трохи, перш ніж ділитися цією радісною новиною, інформує .

"Я знову вагітна! Я дізналася про це 13 тижнів тому. І відчула при цьому дуже складне почуття. Я відчула неймовірну радість і страх…" — зізналася акторка, яка рік тому втратила дитину і боялася, що це може знову повторитися.

"Останні місяці були нелегкими для моєї родини і для мене. Я весь час здавала різні аналізи і проходила всі обстеження, які тільки можна собі уявити. А потім із тремтінням чекала їх результатів… І ось нарешті, лікарі повідомили мені, що я минула зону ризику і тепер можу заспокоїтися. До того ж, у мене тепер є ще один привід для радощів: лікарі повідомили мені стать моєї дитини. Ми із чоловіком знову чекаємо на дівчинку!" — розповіла Мілла.

Дівчинка, яку зараз виношує Йовович, стане молодшою сестричкою для доньок акторки — 12-річної Евер і 4-річної Дешел, яких вона народила від свого чоловіка Пола Андерсона. Акторка попросила своїх фанатів побажати їй удачі і обіцяла регулярно ділитися новинами про те, що з нею відбуватиметься.

Як розповіла Мілла, вона сподівається, що її нова вагітність допоможе їй забути про жах, який їй довелося пережити минулого року. Тоді, під час зйомок у Східній Європі, Йовович, яка була вже на п'ятому місяці вагітності, несподівано відчула себе погано. Її терміново доставили до лікарні, де у Мілли трапилися передчасні пологи. Дитина акторки не вижила… Як розповіла Йовович, ця драма вкинула її у глибоку депресію.

  Хлопчик з обкладинки знаменитого альбому Nirvana через 30 років подав до суду

"Мені довелося попрацювати, щоб вибратися з цього стану. Я зробила перерву в кар'єрі і зайнялася собою: працювала в саду, намагалася правильно харчуватися, щодня довго займалася в спортзалі, відвідувала психолога. І, врешті-решт, я впоралася, причому не вдаючись до терапії антидепресантами…" — розповіла вона.