Легенда української естради зважився на важливий крок.

Павло Зібров одружується втретє!

Легенда української естради Павло Зібров зважився на важливий крок. У одній із телевізійних програм Павло Зібров розповів, як і чому вирішив втретє піти під вінець і чого чоловік боїться найбільше, інформує .

Не переживайте, обраницею Народного артиста стала його законна дружина Марина. І так голосно закохані вирішили відсвяткувати 25-річчя у шлюбі. І замість звичайних посиденьок, влаштують пишне весілля прямо в день народження Марини — дружині і директору співака виповниться 60 років! Ось що в коментарі гучної теми говорить Марина Зіброва, дружина і директор Павла Зіброва:

Зараз готуємося до цього весілля. До речі, наша дочка буде вести церемонію. Тому, готуємося з нею. А він, так — гроші дає!

22-річна Діана вже готує програму важливої для батьків події. Гуляти весілля сім'я Зібрових буде 25-го серпня в елітному ресторані в Конча-Заспі. Весільну сукню наречена вже вибрала. Перевагу віддала італійському виробнику. А ось з дружками ще визначається.

Дружка повинна бути така, яка вже прожила з чоловіком багато років. Більше 25 років! Рибчинські, наші куми, нещодавно відсвяткували золоте весілля. Це було б дуже добре, якби Саша Рибчинська погодилася бути моєю дружкою.

За словами артиста, він зараз хвилюється більше не за організацію, тому що довіряє своїм жінкам, а із-за іншого…

Ти згодна вийти за мене заміж…? І я боюся того, що вона відповість.

– зізнається Павло Зібров».