Зірка планує купити комплекс “Деренівська Купіль” і провести в ньому зйомки.

Американська спадкоємиця бізнес-імперії Hilton Періс Хілтон після покупки в Закарпатті комплексу “Деренівська Купіль” планує провести в ньому зйомки реаліті-шоу, інформує Ukr.Media.

Документальний фільм “Це Періс” про життя Хілтон повинен вийти в YouTube вже в травні 2020 року. Зйомки у закарпатському комплексі заплановано на квітень, коли і відбудеться операція продажу санаторію.

За словами самої Періс Хілтон, майбутній фільм відрізняється від тих проектів, в яких вона знімалася раніше, тому що раніше їй доводилося грати роль свого персонажа, а тепер її покажуть такою, якою вона насправді є.

“Хочу, щоб світ побачив, що є багато неправильних уявлень. Мене судять по персонажу, якого я створила на початку своєї кар’єри. Тут все буде по-іншому. Люди побачать ділову жінку, яка створила і продовжує старанно працювати зі своїми бізнес-імперіями. Побачать, хто я насправді”, — стверджує Періс.

Зазначимо, що у квітні в “Деренівській Купелі” починає цвісти алея сакур, яких в комплексі 11 видів. Всього в Ботанічному саду “Деренівської Купелі” зібрано понад 5000 унікальних сортів і видів рослин з усього світу.