Зірка зізналася, як за собою доглядає.

Ті, хто стежать за життям і творчістю Алли Пугачової, в курсі, що за роки її зовнішність зазнала змін. І хоча раніше Примадонна заперечувала будь-яке втручання в організм, то тепер відверто розповіла про пластику і віковий догляд за красою, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram Алла Пугачова багато чим ділиться з публікою. І останнім часом з’явилося ще більше чуток про те, що вона знову зробила пластику, адже у свої 70 виглядає не набагато старше своєї дочки, 48-річної Христини Орбакайте.

У недавньому інтерв’ю одному з російських телеканалів дружина Максима Галкіна розповіла, що зверталася до допомоги пластичних хірургів, а також розповіла, що їй зараз допомагає гарно виглядати.

“Звичайно, я робила пластику колись. Але оскільки із-за проблем з серцем лікарі мені заборонили загальний наркоз, я робила під місцевим якісь маленькі підтяжки”, — розповіла співачка.

Маніпуляції були пророблені в області щік і чола. Але що стосується уколів краси, то Алла Борисівна до таких не вдавалася і зазначає, що не дуже розбирається в б’юті-трендах.

“Нитки — це жахливо. Робили мені якісь легкі операції. У мене в принципі хороша шкіра і хороші друзі — пластичні хірурги, які можуть прибрати кісту, і все це під місцевим наркозом. Я поки читаю в інстаграмі, що роблять інші. Напевно, мені вже пора. Люди колють якісь стовбурові клітини. Не бояться ж… Я нічого не роблю. Мені дарують якісь креми. У мене просто порода хороша. Плюс вітамін Е з Ізраїлю привозять. Він як сиропчик. Я змішую його з кремом і накладаю на обличчя і шию. Зараз мені нічого не треба, потім. Я абсолютно відстала в цьому сенсі, але вважаю, що потрібно бути в курсі нових технологій. Мені багато подруг радять щось, діляться досвідом”, — додала Пугачова.

  Леонардо Ді Капріо виділив $5 мільйонів на порятунок лісів Амазонки від пожеж

Передчуваючи хвилю негативу, зірка виправдовується:

“Буде вам 70 років, тоді зрозумієте мене”.

Як би там не було, але Алла Пугачова зараз виглядає чудово і для багатьох є прикладом.