Артист йде з “Х-фактора”.

Суддя шоу “Х-фактор” Андрій Данилко заявив про намір залишити проект. Рішення артиста здивувало не тільки учасників та глядачів, але і його колег, інформує Ukr.Media.

У новому випуску шоу, коли всі учасники категорії “Групи” вийшли на сцену “Х-фактора”, Андрій Данилко розхвилювався і довго не міг почати говорити. Учасники запідозрили недобре. Потім артист заявив, що не готовий вибирати конкурсантів, які пройдуть у прямі ефіри. За словами зірки, він відчуває себе спустошеним і не бачить в собі сил допомагати хлопцям у їхньому розвитку.

Хлопці, тільки не ображайтеся. Зараз я ніби не виправдовую надій. Я настільки порожній. Я розумію, наскільки це для вас важливо! Тому подумав, що буде чесніше, якщо, мабуть, залишу цей проект. Може, з’явиться новий наставник, який вам дійсно допоможе, тому що розумію, що проблема в мені. Я подумав про те, що зараз мені доведеться когось вибирати. Ні, я не готовий цього робити. Ви всі здібні, і мені здається, що мені найкраще буде залишиои цей проект, — сказав Данилко.

Після цього Андрій пішов із залу, а категорія “Групи” так і не пройшла прослуховування. Учасники проекту були розгублені, а судді проекту також не зрозуміли, що сталося.