Джолі в сьомий раз стане мамою.

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі має намір завести сьому дитину. Американське видання Radar Online стверджує, що 44-річна актриса збирається всиновити малюка ще до кінця цього року. Джолі вирішила розширити своє сімейство, щоб заповнити порожнечу, яка утворилася після того, як її старший син Меддокс поїхав вчитися в Південну Корею — в сеульський Університет Йонсе, інформує .

Анджеліна вже давно подумувала про чергове усиновлення, але відкладала цей крок до тих пір, поки 18-річний Меддокс не покинув рідний дім офіційно. Після від'їзду Меддокса актриса, як пише видання, спочатку думала налагодити своє особисте життя і почати зустрічатися з чоловіками (з'явилися навіть чутки, ніби вона фліртує з власним охоронцем — до незадоволення Бреда Пітта, який нібито вважає, що колишня дружина не повинна дозволяти собі такого при дітях). Але потім вирішила, що більше потребує любові нової дитини.

З якої країни Анджеліна має намір взяти свого нового сина або доньку поки не повідомляється. Як відомо, Меддокс — уродженець Камбоджі, його 15-річний брат Пакс — родом з В'єтнаму, а 14-річна сестра Захара народилася в Ефіопії. Крім того, у Джолі є троє біологічних дітей від Бреда Пітта — 13-річна дочка Шайло і 11-річні двійнята Нокс і Вів'єн.

Видання припускає, що кінозірка, яка багато подорожує по світу, має намір взяти на виховання малюка з бідної країни — можливо, Сирії чи іншого регіону Близького Сходу.

Між тим Джолі дала інтерв'ю виданню Hello!, в якому розповіла, що намагається вчити своїх дітей доброті — «до інших і до себе», а також скромності і вміння допомагати людям. «Треба завжди пам'ятати своє місце — всі ми люди і у всіх є недоліки. Ми крихітні шматочки великого світу», — сказала вона, додавши, що намагається подавати дітям хороший приклад.

  Добірка фільмів для сімейного перегляду