Анджеліна Джолі завела свій YouTube-канал.

44-річна Анджеліна Джолі поповнила ряди відеоблогерок — актриса завела YouTube-канал, на якому вже опублікувала два ролики, інформує .

Обидва вони присвячені її роботі як спецпосланець ООН: на одному з них вона виступає на Генеральній асамблеї ООН в Нью-Йорку навесні цього року, а на іншому — з доповіддю на сніданку Women in Entertainment журналу The Hollywood Reporter у 2017 році.

Очевидно, що канал Джолі буде присвячений виключно її гуманітарній роботі. У його описі говориться про те, як і коли Джолі була призначена спецпосланцем ООН і чому присвячена її діяльність в організації.

Після багатьох років відданого служіння Верховній комісії ООН у справах біженців Анджеліна Джолі була призначена спецпосланцем організації у квітні 2012 року. Джолі фокусується на великих кризах, які призводять до масової міграції населення, займається інформуванням та представляє Верховну комісію ООН по справах біженців на дипломатичному рівні. Вона внесла великий внесок у життєво важливе питання допомоги людям, які були змушені покинути свої будинки,- сказано в ньому.

Вперше Джолі стала свідком гуманітарної кризи під час зйомок фільму «Лара Крофт: Розкрадачка гробниць» (Laura Croft: Tomb Raider) в Камбоджі у 2001 році, де тоді йшла війна. Повернувшись додому, вона зв'язалася з Верховним комісаром ООН у справах біженців для отримання додаткової інформації про інші проблемні точки в усьому світі. Пізніше вона стала відвідувати конфліктні райони та табори біженців по всьому світу. Вона не раз говорила, що головна її мета — інформувати громадськість про тяжке становище цих людей.

На даний момент на канал голлівудської актриси підписалося майже шість тисяч осіб.