Співачка зізналася, що коханий не хоче з’являтися з нею на публіці.

Пара познайомилася близько трьох років тому. Спочатку їх пов’язувала робота, і лише нещодавно співробітництво переросло в серйозні стосунки. 41-річна Лорак не приховує, що щиро щаслива з 27-річним обранцем. У них багато спільного, попри настільки різний спосіб життя: Єгор намагається залишатися в стороні від спалахів фотокамер і не спілкуватися з представниками преси, інформує Ukr.Media.

«Я — публічна людина, а він — ні, дуже закритий, намагається особливо ніде зі мною не з’являтися. Звичайно, він приїжджає, підтримує мене, я потребую його підтримки і рада, коли він зі мною. Нам завжди весело, ми завжди сміємося, ми завжди слухаємо музику класну, ми завжди на одній хвилі, нам завжди є про що поговорити. Бути разом не десь «на картинці», а бути разом по-справжньому — ось що важливо», — підкреслила співачка.

Багато шанувальників цікавляться в артистки, чи бачить вона Єгора своїм чоловіком, на що Ані категорично заявила, що поки не готова до весілля — аж надто сумним був попередній досвід. Її думку поділяє і Гліб, за плечима якого вже є невдалі стосунки зі співачкою Тетяною Решетняк. «Так, і у нього такі ж думки. Треба просто бути щасливими, дорожити один одним, поважати, цінувати і ні в якому разі не впускати сторонніх у своє життя — ось це важливо, тому що люди заповзають, хочуть щось знати, щось порадити, підказати, а це абсолютно ні до чого», — зізналася ані Лорак.

Нагадаємо, заміж за Мурата Налчаджіоглу Ані Лорак вийшла у серпні 2009 року. Два роки по тому у пари народилася дочка Софія. За словами зірки, спадкоємиця була в курсі негараздів у родині.

  Ахтем Сеітаблаєв поставить «Лісову пісню» кримськотатарською мовою

«Я підготувала Софію, розповіла, що у дорослих бувають такі ситуації, коли вони живуть разом, а потім виходить, що не сходяться в якихось важливих речах, характерах, ще в чомусь. До того ж вона була свідком наших сцен з’ясування відносин», — зізналася артистка.