6 листопада, день народження відзначила старша дочка української співачки Тоні Матвієнко — Уляна.

Відома українська співачка Тоня Матвієнко поділилася зі своїми підписниками Instagram фотографією з розкішним подарунком. Для своєї старшої дочки Уляни, якій виповнився двадцять один рік, співачка вирішила подарувати маленький автомобіль. Подарунок на повноліття, інформує Ukr.Media.

Матвієнко зворушливо привітала старшу дочку з Днем народження. На знімку, який Тоня опублікувала в соціальній мережі, щаслива Уляна сидить за кермом новенького авто, прикрашеного повітряними кулями з цифрами «21».

«Сьогодні тобі 21, моя дитино. Ти перейшла в повнолітнє життя. Але для мене ти завжди маленька. Я хочу, щоб ти була щаслива, ніколи не переживала через дрібниці. Перетворюй все в радість, готуйся до прекрасного. Я завжди поруч», — написала співачка у пості.

Шанувальники приєдналися до привітань: «Вітаю Вашу донечку з Днем народження! Хай збуваються всі заповітні мрії і бажання», «З Днем народження!!!!!!!! Щастя і посмішок, радості від життя, творчих успіхів, здійснення мрій», «Німеччина ПРИЄДНУЄТЬСЯ ДО ПРИВІТАНЬ….ЩАСТЯ ВАШІЙ ПРЕКРАСНІЙ РОДИНІ!!!!!!!!!!», «Щирі вітання!!!».