Вона зізналася, що довго не могла зважитися на розлучення, і навіть хотіла передумати.

41-річна Ані Лорак вперше після розлучення розповіла про особисте життя. Розлучення співачки з бізнесменом Муратом Налчаджіоглу стало однією з найяскравіших сенсацій року. Представники ЗМІ з’ясували, що причиною стали зради гарячого турецького чоловіка, однак сама ж артистка не поспішала коментувати це. Не говорить вона про причини й зараз, проте приховувати свої почуття вже не бачить сенсу, інформує Ukr.Media.

“Я не вірю, коли хтось говорить, що розлучення минуло приємно і легко. Будь-яке розлучення — це трагедія: це боляче, це сумно, це… розчарування. Так, ти відчуваєш розчарування… в близькій людині. Я оптиміст, я до останнього намагалася виправити та переконувала себе, що все буде добре, що все владнається. Адже багато сімей так живуть”, — зауважила Кароліна.

Вона зізналася, що довго не могла зважитися, і навіть хотіла передумати: спільна донька та 14 років шлюбу давали надію на те, що почуття повернуться. «Я не думала про те, що коли-небудь опинюся в такій ситуації», — зізналася зірка.

За словами Ані її нові стосунки з Єгором розпочалися зі звичайної дружби, яка згодом переросла у більш романтичні стосунки. “Це була просто дружба і спілкування двох душ, просто розуміння і підтримка, захоплення, повага і любов — загалом, все те, що має отримувати жінка від чоловіка”, — заявила Лорак.

Також зірка розповіла, що познайомилися вони два-три роки тому на студії звукозапису і в неї одразу з’явилася симпатія до нього. Але стосунки пари розпочалися набагато пізніше. Як повідомила співачка, вона кілька разів зверталася до Єгора з пропозицією разом попрацювати, але він погодився не одразу.

  Екс-холостячка Даша Клюкіна вийшла заміж

“Ми зустрілися на студії в Києві та приступили до запису. Почалося спілкування, яке було такого робочого характеру. Але поступово виникала симпатія. Ніщо не віщувало, як то кажуть. Я була ще в стані свого божевілля, своїх особистих стосунків, не розуміла, куди летить моє життя. Я взагалі не думала, що зможу знову щось відчути та відкритися новій людині. Ми багато в чому схожі, єдине — я публічна людина, а він — ні, він дуже закритий, намагається ніде зі мною особливо не з’являтися. Звичайно, він приїжджає, підтримує мене, я потребую його підтримки та поради, коли він зі мною. Нам завжди весело, ми завжди сміємося, слухаємо класну музику, ми завжди на одній хвилі, нам є про що поговорити”, — зізналася артистка.

Співпраця переросла в роман, проте жінка зізналася, що більше не вірить у шлюб. Не маючи офіційних «прав» один на одного, чоловік і жінка бояться один одного втратити, впевнена вона.