Ведуча зізналася, що заради доньки хоче стати кращою версією себе.

Рівно 5 місяців тому відома ведуча новин одного із українських телеканалів Анна Панова стала мамою. З народженням дочки Міли в житті ведучої відбулося багато змін, у тому числі внутрішніх, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в соціальній мережі Анна Панова написала зворушливий пост, де зізналася, як змінилася вона сама після народження Міли.

“Я стала більш дисциплінованою. До народження Мілки я могла довго “чилити” в соцмережах і неспішно гортати в телефоні стрічку новин. Тепер все інакше. Я мати з моторчиком. Мати на турборежимі. Мені потрібно зробити все й одразу. За пів години, поки вона спить, потрібно вимити голову і запекти індичку. Лівою рукою помішуєш кашу, правою махаєш брязкальцем. Або навпаки”, — пише Анна Панова.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Як зазначає ведуча, дисциплінарні зміни відбулися і на роботі — вона стала більш зібраною і ефективною, а часу на порожні «перекури» не залишилося. Тепер її робочий день вивірений щохвилини: відстеження новин, грим, робота над текстами, ефір. За одиницю часу стало більше результату.

“Я стала більш людяною. Роки роботи в журналістиці ніби виробили в мені інформаційний імунітет: мало які кадри по ТБ здатні розтопити моє серце. Зате ранкова беззуба посмішка своєї дитини чіпає до глибини душі. Тепер мені боляче дивитися по телевізору, як ображають дітей. Народжують і викидають на смітник, продають, б’ють… Я не зможу захистити всіх дітей світу від образ з боку дорослих. Але я зроблю все, щоб мій чоловічок ріс у коханні і щасті”, — повідомляє ведуча.

Анна розповіла підписникам, що для неї дитина — це колосальний стимул розвиватися, тому її і без того високий рівень амбітності значно підвищився.

  У Рікі Мартіна народилася четверта дитина

“Мене не влаштують відрослі нігті і пару зайвих кг на боках — мовляв, #яжемать, мені можна. Кар’єра, спорт, побут — хочу у всьому бути на висоті заради Мілки. Я дійсно прагну заслужити її повагу і захоплення. Заради доньки я хочу стати кращою версією себе”, — зізнається Анна.