Для співачки цей шлюб став третім.

37-річна Анна Седокова вийшла заміж за свого 28-річного коханого, латвійського баскетболіста Яніса Тімму. Саме торжество відбулося ще 6 вересня, проте розповісти про це співачка вирішила тільки зараз, інформує Ukr.Media.

Судячи з усього, зоряна пара обійшлася без галасливого свята і тихо розписалася в присутності тільки найрідніших і близьких. При цьому біле плаття нареченої Анна Сєдокова все ж одягла: на ній були наряд від Zuhair Murad і фата до підлоги, оброблена мереживом.

Нагадаємо, що про роман Анни Сєдокової і Яніса Тімми стало відомо в жовтні минулого року, — тоді співачка офіційно підтвердила відносини з баскетболістом, чутки про які з’явилися ще за кілька місяців до цього. Роман Анни і Яніса почався, коли він ще офіційно перебував у шлюбі з жінкою на ім’я Сана, з якою виховує дворічного сина Крістіана. Причому сама Сана стверджує, що саме Сєдокова зруйнувала їх сім’ю, в той час як співачка каже, що не має до цього ніякого відношення.

“Він нічого такого не робив — просто був собою і все. Причому спочатку у нього не було мого телефону — я ж не можу дати телефон незнайомцю. І він запросив мене в кіно. Я сказала, що не піду. Він до останнього не знав, прийду я чи ні. І я не знала. Але я прийшла. Після першого фільму він запропонував ще подивитися кіно. Ми залишилися ще на один сеанс і в процесі стали якось ближче. І після цього дня ми вже ніколи не розлучалися”, — розповідала Седокова про знайомство з Янісом.

У липні цього року Яніс Тімма зробив Анні Сєдоковій пропозицію руки і серця. Це сталося, коли пара разом відпочивала в Америці, — баскетболіст підніс обраниці обручку і великий букет троянд під час їх прогулянки на білосніжній яхті. Про радісну подію співачка відразу ж розповіла своїм підписникам в Інстаграмі. Вона опублікувала пост, в якому зізналася, що тільки з Янісом зрозуміла, що таке справжнє кохання, і назвала його “кращим чоловіком у Всесвіті”.

  Джонні Депп подав позов проти колишньої дружини Ембер Герд на 50 млн доларів

Для Яніса цей шлюб став другим, а для Анни Сєдокової — третім. Раніше вона була одружена з нині покійним футболістом Валентином Белькевичем, від якого у неї є 15-річна дочка Аліна. Другим чоловіком Сєдокової став бізнесмен Максим Чернявський, у шлюбі з яким народилася дочка Моніка, — їй в липні виповнилося 9 років (дівчинка живе з батьком в США). Анна також виховує трирічного сина Гектора, батьком якого є бізнесмен Артем Комаров, — з ним співачка розлучилася незабаром після пологів.