Партія Святослава Вакарчука проходить у Верховну Раду, а отже часу на творчість у музиканта буде менше. Але у нього з цього приводу інша думка.

Відомий український музикант і лідер групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук вирішив піти в політику, очоливши партію Голос. Згідно з даними ЦВК, політична сила проходить до Верховної Ради, а значить незабаром Святослав Вакарчук стане народним депутатом. Багатьох шанувальників гурту Океан Ельзи цікавить, чи побачать вони улюбленого музиканта на найближчих концертах. Про це він повідомив під час брифінгу, інформує .

Святослав Вакарчук заявив, що не планує припиняти виступи з групою. За словами артиста, закон не забороняє йому займатися творчістю і він не може собі в цьому відмовити.

"Я людина, яка декларує відсутність подвійних стандартів. Хіба ви зможете повірити, що я щиро скажу вам, що мені більше не цікаво займатися музикою? Не повірите, скажете, що граю на публіку. Оскільки грати я не вмію, то щиро вважаю, що Океан Ельзи буде існувати. Слава Богу, закон дозволяє займатися творчістю, а Бог забороняє мені нею не займатися."

Найближчий концерт Океан Ельзи відбудеться 24 серпня, тоді всі вже точно дізнаються, чи залишиться Святослав Вакарчук в шоу-бізнесі.