Актуальні новини

Антимонопольники США хочуть судитися з Google

Американські антимонопольники пред’явили ультиматум Google. Або компанія визнає, що штучно “підтасовує” результати пошукових запитів з метою отримання вигоди, або в США починається великомасштабний судовий розгляд, який може вдарити по репутації інтернет-гіганта.

За інформацією агентства Bloomberg, Google дали не більше двох тижнів на роздуми. Однак менеджери компанії як і раніше стверджують, що Федеральна комісія з торгівлі “блефує” і про подібний процес і мови бути не може.

Керівництво Google стверджує, що звинувачення в підтасовуванні результатів пошуку – “блеф” і жодних доказів у Федеральної комісії з торгівлі немає.

Нагадаємо, діяльністю Google антимонопольники зацікавилися ще в 2011 році. Але прогресу в обговоренні проблеми майже немає. Експерти агентства спробували розібратися, як працює пошук Google. Є підозри, що компанія штучним шляхом збільшує популярність своїх власних продуктів, піднімаючи їх вище в списку пошукових результатів. А ось продукція прямих конкурентів “світиться” набагато менше.

Комісія з торгівлі вже створює спеціальну команду, яка може вести справу Google в суді. Якщо до цього дійде, масштаб скандалу може бути порівнянний зі “справою Microsoft” кінця 90-х рр.

Паралельно з американським розслідуванням йде і європейське. Хоакін Альмунія, головний єврокомісар з питань конкуренції, відкрито каже, що домінуюче становище Google за фактом робить її агресивною монополією. З його слів, компанія перекриває кисень конкурентам в галузі інтернет-пошуку і інтернет-реклами.

Джерело: Вести.Ru

  10 липня – Самсонів день, Самсон-сіногній: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь