Актуальні новини

У київському Палаці Спорту загинув журналіст Юрій Данилов

У неділю, 11 листопада, після хокейного матчу Україна – Польща, в Палаці спорту загинув відомий український журналіст Юрій Данилов.
Про це повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук спортивний журналіст Іван Вербицький, який також був на матчі.
На думку журналіста, Юрій Данилов загинув з вини працівників Палацу спорту, які поспішали підготувати арену для концерту.
“Учора ввечері після хокею загинув наш друг Юра Данилов. Загинув, тому що працівники Палацу спорту готувалися до концерту. Вони наспіх валили трибуну і встановлювали сцену. Працівники підганяли нас, мовляв, йдіть ви зі своїми матеріалами, нам треба форсувати.

Буквально перед льодом вони розсунули яму, метрів 7 вниз. Ми назвали її “крематорієм”. А потім пішли разом з Данею через тунель, в який зазвичай проходять хокеїсти, в роздягальні. Даня відразу вирішив повернутися назад, а працівники тим часом розсунули “трап”. Звичайно, Юра цього не очікував і ступив у 10-метрову прірву “, – описує те, що відбувається Іван.
“Тепер співробітники Палацу спорту будуть розповідати, що він був напідпитку, що ми самі винні.” Виродки “з числа братків-керівників Палацу спорту навіть намагалися мені погрожувати. Але я не хочу відступати …”, – пише Вербицький.
Відзначимо, що Юрій Данилов займався хокейної журналістикою, багато років писав для українських ЗМІ, зокрема співробітничав з газетою КОМАНДА.
 
Джерело: sport.bigmir.net

  15 квітня – преподобного Тита Чудотворця: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь