Актуальні новини

Арахамія заявив про відмову Олександра Ткаченка від відставки

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що міністр очільник Мінкультури Олександр Ткаченко після розмови з премʼєр-міністром Денисом Шмигалем передумав йти у відставку. Про це заявив лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Про це повідомляє «Інтерфакс Україна».

«Я не бачив цієї заяви [Ткаченка про відставку]. Я вважаю, що це був емоційний крок… Завдяки пану Ткаченка, пану прем’єру, вони поговорили, знайшли точки порозуміння і вся ця історія залишилася тільки в медіа-просторі», – сказав Арахамія на брифінгу 29 листопада.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1531257 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1531257{
margin: 0!important;
}
}

Зазначимо, що наразі сам Ткаченко не робив жодних заяв.

Як інформував ZAXID.NET, 11 листопада міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра. Причиною свого вчинку він назвав рішення уряду про передання з Мінкультури до управління Кабінету міністрів Державного агентства з питань кіно.

Додамо, що постанова про відокремлення Держкіно від Мінкульту наразі не опублікована. Не прокоментував інформацію і сам міністр.

Своєю чергою, прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Держкіно забрали у Міністерства культури для «посилення напрямку». Він підтвердив, що зроблено це було з ініціативи Кабміну.

Олександр Ткаченко очолює Мінкульт з 4 червня 2020 року. До парламенту девʼятого скликання він потрапив у 2019 році за списком партії «Слуга народу». Після обрання народним депутатом склав повноваження керівника холдингу «1+1».

У 1990-х Ткаченко був заступником генерального продюсера каналу «1+1», де створив «Телевізійну службу новин», відому зараз як ТСН. З 2008 до 2020 року він очолював телевізійну групу «1+1 media».

Залишити відповідь