Вийшла дуже крута колаборація.

День Незалежності України ми відзначили кілька днів тому, але круті інфоприводи продовжують з'являтися. Так, зараз у всіх на вустах той факт, що Артем Гагарін присвятив крутий трек Україні.

До Дня Незалежності України Артем Гагарін презентував пісню-зізнання в любові до цілої країни. А допомогли йому в цьому представники українського шоу-бізнесу, спортсмени і навіть спеціальний Зе!Гість, інформує .

Учасник студії "Квартал 95" Артем Гагарін випустив перший україномовний трек в своєму репертуарі — "Танцюй, Україно". Друга пісня-меседж вперше була представлена в 2018 на щорічному фестивалі "KvartalFEST", який з року в рік відвідує більше ста п'ятдесяти тисяч чоловік.

"Ця пісня була написана ще рік назад, спеціально до Дня Незалежності. Цілий рік люди, що слухали її, запитували мене, де її можна знайти, скачати, але пісня так і залишалася в архівах. А зараз, мені здається, прийшов час презентувати її публіці", — розповідає Артем Гагарін.

Сучасний біт треку в поєднанні з етнічними мотивами однозначно робить цю пісню хітовою. Сам шоумен описує її так:

"Дуже хотілося написати патріотичну пісню про Україну, але без всякої "шароварщини", щоб вона була сучасною, качовою, але при цьому просоченою українським колоритом."

В lyric-відео можна побачити багатьох українських знаменитостей, таких як: Євгеній Кошовий, DZIDZIO, Юрій Ткач, Олександр Пікалов, Світлана Тарабарова, група OnIOna, Влад Яма, Олександр Скічко, Юрій Корявченков, група Magic Five, Олександр Зінченко, Макс Єжов, Денис Христовий, Юрій Горбунов, Євгеній Кот та спеціальний Зе!Гість.

Для кожного з учасників підбиралися тематичні рядки пісні. Наприклад, DZIDZIO співає про Карпати, а гуморист Юрій Ткач — про Дніпро. Варто відзначити появу у відео знаменитого футболіста Олександра Зінченка, який своїм прикладом довів, що простий український хлопець, в успіх якого мало хто вірив, може стати гравцем основи чемпіона Англії "Манчестер Сіті". Не дивно, що в пісні він співає рядки "Як зрозуміємо, що за інших ми нічим не гірші".

  Наталія Холоденко назвала головну причину розлучення з чоловіком

"Танцюй, Україно" — це трек для українців і про українців. Цей трек змушує пишатися своєю країною і не дає всидіти на місці, змушує танцювати під звуки трембіт.

Пропонуємо вам оцінити новинку!