Після загибелі Леді Ді старшому синові дістався на пам'ять дорогоцінний годинник з її колекції, а молодшому — обручка. Принц Гаррі поступився нею братові, коли той одружився.

Знаменита прикраса принцеси Діани перейшла у спадок герцогині Кембриджської. Однак спочатку вона відійшла принцу Гаррі і його майбутній дружині, інформує .

Цікаву деталь оприлюднив колишній дворецький принцеси Діани Пол Баррел, який довгі роки був її наближеним. Легендарний перстень з великим сапфіром і дрібними діамантами принц Чарльз підніс леді Ді на честь заручин.

Після смерті принцеси Діани постало питання про її багату колекцію прикрас. Було вирішено, що коштовності залишаться в королівській родині і будуть перебувати в сховищах Букінгемського палацу. Однак юним принцам Вільяму і Гаррі дозволили взяти по одній прикрасі на згадку про загиблу маму.

Старший син леді Ді вибрав розкішний годинник Cartier, а молодший син взяв кільце. Однак коли Вільям вирішив зв'язати себе узами шлюбу з Кейт Міддлтон, Гаррі зробив йому незвичний подарунок. Він віддав ту саму прикрасу. «Буде правильно, якщо у Кейт буде кільце нашої мами», — заявив Гаррі.

Кейт практично не розлучається з пам'ятним кільцем.

Принц Вільям взяв з собою прикрасу в подорож, в яку вирушив разом з Кейт. Він три тижні носив її в рюкзаку перш ніж зважився зробити пропозицію коханій.

«Це обручка моєї матері, і вона дуже важлива для мене, так само, як і Кейт дуже важлива для мене зараз. Це було правильніше рішення. Це був мій спосіб переконатися, що мама не пропустить сьогоднішній хвилюючий день», — зазначив Вільям пізніше. Прикраса стала невід'ємним аксесуаром герцогині Кембриджської.

Принц Гаррі зробив для Меган кільце, в якому використав діаманти з колекції мами.

  Брітні Спірс планує стати мамою втретє — може, це буде дівчинка

Кейт Міддлтон і Меган Маркл носять багато які прикраси з колекції принцеси Діани. Герцогиня Сасекська не в образі: принц Гаррі замовив для неї кільце, в якому використав діаманти з колекції мами. У центрі прикраси поміщений великий камінь із Ботсвани. Пізніше Меган змінила дизайн кільця, додавши додаткові камені.