Пристрасті кипіли на 200 градусів.

Українська актриса в одному із прямих ефірів відверто розповіла про розлучення з першим чоловіком. Потрібно нагадати, що Сумська прожила майже п’ять років з першим чоловіком Євгеном Паперним. У шлюбі в них народилася дочка Антоніна. Але, бувши заміжньою за першим чоловіком, актриса познайомилася з Віталієм Борисюком. Закрутився роман. Зараз Ольга ось уже 24 роки заміжня за другим чоловіком, інформує Ukr.Media.

Актриса не приховує, що закохалася в цього чоловіка, бувши заміжньою за Паперним. З ним Ольга розлучалася важко і болісно, але не лише роман Сумської став причиною розлучення. Євген любив зловживати алкоголем, з-за чого вони з дружиною часто сварилися.

«Він не оцінив той божий дар, який був у його руках, в його серці. Людина дещо зловживала. Я сказала йому, що йду, а він: «Я відпускаю тебе». Я вночі взяла Тоню і поїхала до Віталіка».

Ольга зізнається, що ось уже двадцять чотири роки вона щаслива з Віталієм. У неї було багато залицяльників: мільйонерів, які надсилали подарунки і літаки за нею. За словами Сумської, чоловік за неї боровся несамовито. На початку їхнього роману Борисюк навіть зважився заявитися у квартиру, де жила актриса з першим чоловіком. Він наполегливо порекомендував Євгену поступитися, і відійти в сторону. «І тут Женя бере сокиру і кричить: «Порубаю». Це було пекло. Потім всі ці з’ясування стосунків у театрі… Пристрасті кипіли на двісті градусів», — розповіла Сумська.