Актуальні новини

Білорусь відсторонили від «Євробачення» через скандал із конкурсною піснею

Організатори міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» вирішили відмовити Білорусі в участі в цьогорічному конкурсі, оскільки заявлена пісня порушує правила конкурсу та може нашкодити його репутації. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті конкурсу.

«Європейський мовний союз і Reference Group, керуючий рада “Євробачення”, уважно вивчили нову заявку, подану БТРК (Белтелерадіокомпанії), щоб оцінити її право на участь в конкурсі цього року. Вони дійшли до висновку, що нова пісня також порушує правила конкурсу та може завдати шкоди його репутації», – йдеться в заяві організаторів.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1516438 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1516438{
margin: 0!important;
}
}

Цього року на «Євробачення» Білорусь збиралася відправити гурт «Галаси ЗМеста». Учасники гурту не приховують своїх симпатій до режиму Олександра Лукашенка. Гурт декілька разів за останні місяці брав участь у провладних автопробігах «За єдину Білорусь». Також їхні пісні просувають пропагандистські Telegram-канали та ЗМІ.

У своїх піснях гурт прямо або побічно висміює лідерку опозиції в Білорусі Світлану Тіхановську, протести проти режиму Лукашенка тощо.

У конкусрній пісні пісні «Я навчу тебе» (I’ll Teach You) були такі слова: «Я навчу тебе танцювати під дудочку… Я навчу тебе клювати на вудочку… Я навчу тебе ходити по струночці… Ти радітимеш усьому».

Наступна композиція того ж гурту «Маленька пісенька» (Little Song) організаторів теж не влаштувала.

Уточнюється, що оскільки БТРК не зміг подати заявку протягом продовженого терміну, Білорусь не братиме участі в 65-му конкурсі пісні «Євробачення» в травні.

  Леді Гага спростувала чутки про вагітність

Залишити відповідь