Чутки про вагітність з'являлися регулярно, але цього разу друзі пари лише підтвердили їх.

Навколо коханої репера Тіматі завжди ходили чутки. Частіше всього моделі приписували вагітність. Вчора мама першої дитини Тіматі прокоментувала тему, яка всіх цікавить. Пізно ввечері в ЗМІ поширилися новини про те, що колишня дівчина Тіматі — Альона Шишкова нібито офіційно підтвердила вагітність дівчини репера Анастасії Решетової, інформує .

На церемонії вручення нагород Ru.Tv Альоні задали питання про те, як її дочка від Тіматі — Аліса ставиться до того, що незабаром у неї з'явиться брат або сестра, на що вона заявила: "Діти — це щастя. Аліса — дуже комунікабельна дитина, тим більше це буде її зведений братик або сестричка, вона буде ставитися дуже тепло до цієї дитини".

Але буквально відразу після церемонії Шишкова дала ще один коментар, в якому запевнила, що не підтверджувала факту вагітності Решетової. Вона виправдалася: питання їй було задано про можливих майбутніх дітей Тіматі, а не конкретно про дитину його нинішньої коханої. "Я реально не знаю, вагітна вона чи ні. Суть в тому, що мене запитали, як я до цього поставлюся. Я сказала, якщо це правда, то добре".

Втім, крім слів Альони у преси напередодні з'явився ще один доказ вагітності Решетової. Пашу, близький друг Тіматі, і його дружина співачка Ханна заявили про те, що передадуть Анастасії дитячу коляску, адже їх дочка вже майже з неї виросла.

Анастасія Решетова вже кілька років зустрічається з Тіматі. Молоді люди давно з'їхалися і живуть в шикарних апартаментах репера. Чутки про вагітність моделі з'являлися регулярно, але цього разу близькі друзі пари лише підтвердили, що у керівника Black Star скоро буде ще один малюк.

  "Секс у великому місті" повертається на телеекрани

Останнім часом шанувальники дійсно в рази частіше стали говорити про вагітність Решетової. Якщо раніше модель хвалилася в своїх соціальних мережах осиною талією, то з недавніх пір Настя все частіше публікує архівні знімки.

Також ретельно пара приховує і можливе весілля, яке давно обговорюють фанати.