Виконавиця, за долю якої переживають численні шанувальники, виклала в соцмережах спільне фото з синами. Нагадаємо, що у Брітні є двоє дітей від союзу з Кевіном Федерлайном, яких вона дуже рідко показує публіці, інформує Ukr.Media.

39-річна виконавиця в блозі виклала фото з 15-ним Шоном і 14-річним Джейденом.

“Це так божевільно, як час летить…. Мої хлопці зараз такі великі 👩‍👦‍👦!!!! Я знаю… я знаю… дуже важко будь-якій мамі, особливо мамі хлопчиків, коли вони бачать, як вони так швидко ростуть!!!! Поговоріть достатньо, щоб не змусити вас стати на коліна…!!!! Мені надзвичайно пощастило, бо мої двоє немовлят такі джентльмени і такі добрі, що я, мабуть, щось зробила правильно!!! Я не публікувала їх фотографії деякий час, тому що вони у тому віці, коли вони хочуть висловити власну особистість, і я це цілком розумію…. Але я зробила усе можливе, хоч колись це опублікувати 🌅 і здогадайтеся що…. Вони нарешті дозволяють мені це розмістити!!! Зараз я вже не відчуваю себе осторонь 😂😂😂 і я піду святкувати…. Ах, мабуть, круті мами цього не роблять… Добре, я просто прочитаю книгу 📚🤣!!!!”, — пише під публікацією Зоряна мати.

Нагадаємо, що ось уже 12 років Брітні перебуває під опікою свого батька Джеймса Спірса. Цей захід був прийнятий через численні скандали з наркотиками в які потрапляла співачка. У 2020 артистка безрезультатно домагалася в суді можливості самостійно контролювати своє життя.