Український співак прокоментував стосунки з екс-наставницею.

Віталій Козловський вже 16 років виступає сольно. Варто зазначити, що на початку кар’єри його наставницею була Наталя Могилевська. Тепер же у них зовсім не дружні взаємини, інформує Ukr.Media.

Віталій почав свою кар’єру в шоубізі у 2004 після того, як став переможцем телепроекту «Шанс». Однак, за зізнанням самого співака це талант-шоу йому мало чим допомогло. Але при цьому він вдячний «Шансу» за можливості, які йому надала перемога на проекті. Наталю Могилевську і Кузьму він називає своїми наставниками. Про це виконавець розповів у своєму останньому інтерв’ю.

«Мені дуже неприємно говорити, що Кузьми вже немає. З Наталкою ми якось віддалилися. Я намагався з нею зблизитися і спілкуватися. Я добре розумію, що в нашій професії необхідний егоїзм і нам необхідні «корисні» люди. Бути може я для неї не є корисним», — розповів Віталій.

В інтерв’ю артист розповів про початок свого творчого шляху і підтримку батьків. Відомо, що його мати поїхала працювати в Італію, коли йому було 14 років і живе там вже 21 рік. Батько не залишав Співака одного вдома і брав з собою у відрядження. Коли батьки були разом, то постійно сварилися. Попри конфлікти, обидва батьки підтримували і допомагали синові.

Коли артист вчився в 10 класі, він уже працював у нічному клубі. З юних років Козловський вів нічне життя, але при цьому у нього було суворе обмеження по часу: у 23-00 він їхав і повинен був повернутися додому до 2:30.