20-річний Бруклін Бекхем і його 22-річна дівчина Хана Крос, за словами західних ЗМІ, влаштували бійку у своєму номері в готелі на кінофестивалі в Каннах.

20-річний старший син Вікторії та Девіда Бекхем Бруклін з жовтня минулого року перебуває у відносинах з починаючою моделлю Ханою Кросс. Про романтичний зв'язок молодих людей стали говорити в грудні, хоча знімки з автомобіля подружжя Бекхемів з'явилися в Instagram у моделі ще раніше. Хана встигла стати причиною нервового зриву для тисяч дівчат по всьому світу, які без розуму від старшого сина знаменитого футболіста. У соціальних мережах молоді люди часто діляться новими знімками один з одним, а на День закоханих Бруклін відвіз свою кохану до Парижа, інформує .

Як передає видання The Sun, на днях молоді люди, які відвідали кінофестиваль у Каннах, побилися після виходу на червону доріжку. Справа була в готелі. Молоді люди, за словами видання, випивши пару коктейлів на заході вирушили у свій номер, де і почали з'ясовувати стосунки. За словами ЗМІ, справа дійшла і до рукоприкладства.

Як зазначив інсайдер, причиною сварки стали ревнощі 22-річної моделі до 20-річного сина футболіста. Ханна змушена постійно боротися з цим почуттям, але іноді не витримує і зривається.