Український мільйонер Гарік Корогодський знявся у рімейк-кліпі на пісню “Хрещатик” Павла Зіброва. Крім бізнесмена у кліпі знялися й інші українські зірки.

Український мільйонер Гарік Корогодський, співвласник ТРЦ “DREAM TOWN” та засновник благодійного фонду “Життєлюб”, відомий своїм епатажем, знявся у рімейк-кліпі на пісню “Хрещатик” Павла Зіброва. Крім бізнесмена у кліпі знялися й інші українські зірки, інформує Ukr.Media.

Відеоряд у стилістиці 90-х точнісінько передає деталі оригінального кліпу Павла Зіброва, доповнюючи його сучасними реаліями та антуражем вулиць Києва 2019-го.

Цей ролик створений в рамках проєкту онлайн-медіа “СЛУХ”, який 1 в 1 відтворює знайомі всім старі українські кліпи та пісні. Цікавий факт від творців: для знімання рімейку знайшли того ж водія і машину з оригінального кліпу.

Також про свій досвід розповів Гарік Корогодський. “Я кайфонув на зйомках. Було незвично, адже я не просто не співець — я зовсім не співець. Що найбільше сподобалося — підходили люди зі словами: “Павло, ми тебе любимо”, — прокоментував бізнесмен.

У новій версії “Хрещатик” знялися такі українські зірки: Ната Жижченко (ONUKA), Анатолій Анатоліч (“Зе Інтерв’юер”), Варвара Ліщук (виконавиця ролі гуцулки Ксені в однойменному мюзиклі), а також актори Інородного театру абсурду “Горобчик” (учасники Ліги Сміху).