Зірка з “Величного століття” Бурак Озчівіт змінив зачіску і показав її користувачам.

Турецький актор і улюбленець багатьох представниць прекрасної статі Бурак Озчівіт змінив зачіску. Фотографіями в новому іміджі актор поділився на своїй сторінці в Instagram. До речі, нещодавно відбулася прем’єра серіалу Відродження Османа Газі. Головну роль у ньому зіграв Озчівіт. Тепер дівчата по всій планеті чекають появи кароокого красеня в новому серіалі, інформує Ukr.Media.

Заради того, щоб знятися у новій роботі, Бураку довелося залишити маленького сина Карана і свою кохану, актрису Фахріє Евджен. Судячи з усього, майбутня роль буде проривом у кар’єрі актора і принесе йому всесвітню популярність. І для того, щоб все було на вищому рівні, Бурак старанно трудиться.

Для зйомок Бурак займається верховою їздою, а ще він змінився зовні. Турецькому акторові довелося відростити довге волосся. Саме так він тепер з’являється на різних заходах: з довгим і густим волоссям, яке збирає у хвіст. На своїй сторінці Instagram актор опублікував вже кілька фотографій в новому образі.

Цікаво, що разом з Озчівітом в серіалі знімається його партнерка — студентка Озге Торер, яка взагалі не має досвіду у зйомках.