Яка дружина молодець!

Український телеведучий Юрій Горбунов нещодавно поділився зі своїми численними шанувальниками кадром, на якому зображений під час обіду. Як зізнався сам телеведучий, обід йому приготувала його зіркова дружина — популярна ведуча і незмінна особа «Світського життя» Катя Осадча, інформує Ukr.Media.

Горбунов опублікував фотографію, на якій показує свій обід. Юрій зображений за столом на терасі, а позаду осінній ліс з різнокольоровими деревами. Обідає Горбунов приготовленим, за словами самого телеведучого, борщем самої Каті Осадчої.

«Коли дружина готує — треба їсти», — підписав публікацію телеведучий і додав хештег #смачнобосвоє. Шанувальникам, судячи за кількістю лайків та коментарів, сподобалася «смачна» фотографія Горбунова. Вони побажали ведучому приємного апетиту і похвалили хазяєчку-дружину.

«Приємного апетиту!», «Гармонії у всьому, удачі, добробуту», «Хваліть, вона ж старається!», «А заздрісники аж давляться слинкою», «Ви-геніальний! Навіть у виборі дружини!», «А яка дружина молодець, що знаходить час і сама готує. А який люблячий чоловік — і їсть, і хвалить дружину».