Як ви вважаєте, на кого більше схожий хлопчик?

Малюкові Регіни Тодоренко і Влада Топалова вже 8 місяців, але буквально сьогодні шанувальникам пари вдалося розглянути, на кого схожа дитина. Дивіться нові кадри з Михайлом в нашому матеріалі, інформує .

Поки в Мережі обговорювали церемонію весілля Тодоренко і Топалова, вони нагадали про себе новинами. Регіна Тодоренко народила сина Михайла 5 грудня 2018 року. При цьому вони з Владом Топаловим не стали одними з тих зірок, які буквально відразу знайомлять світ з малюком. І тільки завдяки зйомкам реклами популярних підгузків фанати подружжя побачили їх спадкоємця.

З цього приводу молода мама Регіна Тодоренко в Instagram написала зворушливий пост, що викликає сльози.

"Мій син — моя велика гордість. Кожен день я спостерігаю за тобою: як ти вперше посміхнувся, як забавно віджався від підлоги, як насупив брови і став схожим на тата, пробурмотівши "бу-бу-бу", як невпевнено, але сміливо поповз, як вперше обійняв маленькими сильними ручками маму і вимовив "ме-ме"!!! Так, у нас з тобою нетипові умови, ми майже не буваємо вдома, ти живеш в дитячій гримерці, поки мама знімає черговий важливий проект. Ми носимося з країни до країни на великі заходи та зйомки з двома валізами улюблених іграшок, щоб тобі як можна більше речей нагадували про твою теплу затишну дитячу кімнатку. Коли ти спиш, я тихенько плачу у твого ліжечка, тому що, мені здається, що мій малюк повинен рости зовсім в інших умовах, і ти заслуговуєш кращого дитинства, а твої бабусі втішають мене і кажуть : "Припини ревіти, він вибрав вас на небесах і знав, що його батьки — артисти". Я точно знаю, що ти будеш рости за лаштунками на батькових концертах і в гримерках на маминих шоу. Я поки не розумію, як це позначиться на твоїй долі. Мені абсолютно неважливо, чи станеш ти артистом, нейрохірургом або маляром, головне — виховати тебе великою ЛЮДИНОЮ, а з усім іншим ти сам впораєшся!!! Сьогодні ти вперше побував не ЗА кадром, а В кадрі; ділити з тобою один знімальний майданчик — це велике щастя, а саме зворушливе почуття для матері (яке я відчула сьогодні) — це гордість, величезна гордість не за себе, а за сина, якому аплодувала стоячи вся знімальна команда!!! Коли-небудь цей слізливий пост обов'язково попадеться тобі на очі, можливо, тобі буде 15 або 24, а може, 33. І я сподіваюся, прочитавши ці рядки, ти посміхнешся і подзвониш нам з татом, сказавши спасибі за таке божевільне дитинство)."

  Ось як виглядають герої трилогії "Назад в майбутнє", які зустрілися через 35 років після виходу першого фільму

Відомо, що хлопчик Міша з'явився на світ справжнім богатирем — зростом 59 см і вагою близько 4 кг І, як видно по фото, дитина вже підросла. Як ви вважаєте, на кого він схожий більше: на Регіну чи Влада?