«Моя дорога душа», — підписав публікацію актор.

Турецький популярний актор Бурак Озчивіт, як зіницю ока, оберігає своє особисте життя від сторонніх очей. Разом з дружиною вони практично не з’являються на публіці, і не показують свого однорічного сина шанувальникам. До речі, неймовірну популярність актор здобув завдяки серіалам «Чорна любов», «Чудовий вік» і «Корольок пташка співоча». Саме на зйомках «Королька» Бурак і познайомився зі своєю дружиною, зігравши з нею закохану пару, інформує Ukr.Media.

У своєму профілі Озчивіт опублікував дуже рідкісне фото: свого однорічного синочка Карана. Хлопчик зображений вдома і уважно дивиться на зображення свого батька в телевізорі. Схоже, малюкові включили один із серіалів, в якому одну з ролей зіграв його зірковий татусь. Правда, личко Карана розглянути не вийде — малюка сфотографували зі спини. «Моя дорога душа», — підписав публікацію Бурак.

Цікаво, що актор і його дружина зіграли пишне весілля в Стамбулі. У квітні минулого року у пари народився чудовий син, якого вони обожнюють. Після одруження Бурак воліє закритий спосіб життя, дуже рідко з’являючись на публіці. До речі, Озчивіт, крім акторської кар’єри, також досяг успіху і в кар’єрі моделі. Чотири роки він пропрацював в модельному бізнесі, і навіть отримав нагороду «Краща модель Туреччини».