Актуальні новини

2 травня відбудеться конференція за участі українських кіноакадеміків “Кінодрайв. Підсумки 2019 року у кіно”

У суботу, 2 травня о 20:00 відбудеться ZOOM-відеоконференція «Кінодрайв», яка стане звершенням проєкту «Кіновернісаж online». Темою дискусії стане: «Кінорік 2019: спільне і особисте. Що надалі?». Подивитись конференцію можна буде на Youtube-каналі hromadske.
Спікерами стануть Голова Правління Української кіноакадемії Володимир Войтенко, президентка Одеського міжнародного кінофестивалю, голова наглядової ради Української кіноакадемії Вікторія Тігіпко, режисери, продюсери, представники українських кінофестивалів тощо.
Модераторка конференції – членкиня наглядової ради та співзасновниця Української кіноакадемії, генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.
«Кінодрайв» завершує започаткований Up Ua Studio у партнерстві з Українською кіноакадемією (УКА) «Кіновернісаж online», що проходив з 20 квітня по 1 травня і транслювався наживо в етері та на Youtube-каналі hromadske.
Мета культурного заходу «Кіновернісаж online» – познайомити глядачів з номінантами Четвертої національної кінопремії “Золота Дзиґа” напередодні церемонії вручення нагород, яка пройде 3 травня. В програмі – творчі зустрічі з авторами 12 фільмів, що номінуються на головні кінонагороди України за 2019 рік.

*/

  23 липня – Антоній Громовержець: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь