Актуальні новини

Чернівецький оркестр дасть концерт у бомбосховищі для збору коштів на ЗСУ

Музиканти Чернівецької обласної філармонії та їх колеги-переселенці дадуть концерт у бомбосховищі, аби зібрати кошти на допомогу біженцям та на потреби Збройних сил України. Виконуватимуться твори українських композиторів. Крім того, звучатимуть історії переселенців, яким довелося покинути свої домівки через війну Росії з Україною. Виступ музикантів планують транслювати онлайн.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної військової адміністрації, концерт запланований на четвер, 31 березня. Музиканти виконуватимуть композиції у темряві у бомбосховищі.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1539862 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1539862{
margin: 0!important;
}
}

«Тут виступатимуть музиканти Чернівецької обласної філармонії та їх колеги, які втратили домівки через війну і знайшли прихисток на Буковині. У програмі заходу – твори геніальних українських композиторів, маловідомих Європі. Також звучатимуть історії вимушених переселенців, які стали жертвами російської агресії», – йдеться у повідомленні прес-служби військової адміністрації.

Під час виступу збиратимуть кошти на потреби біженців та Збройних сил України. Концерт відбудеться 31 березня о 18:00. Послухати його можна буде на Facebook-сторінках філармонії та каналу «Суспільне Культура».

  Меган Маркл буде вести відоме канадське реаліті-шоу про весілля

Залишити відповідь