Інтерв'ю вийшло більш ніж сенсаційним.

Цього довго чекали всі, і ось, нарешті, сталося. Світлана Лобода стала героїнею чергового випуску "Обережно, Собчак!". Про що говорила артистка в бесіді з Ксенією Анатоліївною: сенсаційні одкровення і скандали — подробиці вже в матеріалі, інформує .

Не так давно 36-річна Світлана Лобода виступала на весіллі Ксенії Собчак і Костянтина Богомолова. Мабуть, там вони і домовилися про інтерв'ю. Хай там що, а бесіда вийшла сенсаційною, і сьогодні її вже буквально розбирають на цитати.

Ми зібрали найцікавіші моменти та одкровення інтерв'ю Собчак з Лободою. Обіцяємо, буде цікаво!

Про Тилля Ліндеманна

Звичайно ж, одним з найбільш очікуваних було питання про Тілля Ліндеманна, з яким Світлані приписують роман і народження спільної дочки Тільди. І ось що вона розповіла:

"Я не в рабстві, я в любові. Запитай мене: "Що ти думаєш про Тілля?" Він — о*****й!

Коли на твоєму шляху зустрічається людина, під яку ти можеш прогнутися, для якої ти хочеш бути такою маленькою кішечкою, і якщо це почуття в тобі довго живе, потрібно спробувати якимось чином попрацювати над собою, щоб воно жило. І знаєш, які можливі варіанти? Коли людина живе не з тобою, вона живе в іншій країні.

От коли ти зустрічаєшся, у тебе любов, а потім раз, і ця людина полетіла, і ти добре себе почуваєш, тому що займаєшся роботою. А потім ця людина раз, через місяць знову приїхала, знову любов."

Про пластичні операції

Зірка, яка нещодавно випустила трек "В зоні ризику", відповіла на численні звинувачення в пластичних операціях:

"Мені не подобається мій ніс, решта все мені подобається. Я весь час думаю, що якби я була ризикованою людиною, то пішла б прооперувалася. Але я дуже боюся. Тому що це моя харизма, я не розумію, що буде далі і чим це закінчиться. В моїх рисах мені важливий кожен момент. Тим більше у мене дуже певна міміка, мені не можна її втратити. Люди люблять артиста за образ, який вони бачать. Тому я буду максимально пізно торкатися до своєї зовнішності, щоб просто не нашкодити.

  17 жовтня – Єрофєїв день: історія, традиції та прикмети свята

Я не робила нічого. Я зараз почала займатися масажем обличчя. До мене прийшла масажист, це зараз дуже модно, і дійсно процедура дуже робоча. Боляче дико. Тобто вона тобі впродовж півтори години розминає м'язи. Вона каже: "Боже, у вас справжні вилиці, а я-то думала!". Тобто всі думають, що у мене зроблені вилиці і овал обличчя. Я не торкалася взагалі ні до чого.

У мене є певні люди, які займаються цим протягом десяти років. Вони підбирають мені кращі способи. Я п'ю біотин з ранку до вечора, я роблю мезотерапію на обличчя, шию, голову, руки. Я розумію, що наш вік недовгий. Тому ти весь час повинен стежити за собою."

Про фемінізм

Також Світлана Лобода висловилася на тему фемінізму, рух якого зараз вийшов на абсолютно новий рівень.

"Я підтримую ідею, що має бути нормальна сім'я, де чоловік і жінка мають однакові права. Але це не зовсім фемінізм. Фемінізм — це більше, коли жінка домінує над чоловіком. Мені хочеться, щоб у сім'ї чоловік був сильнішим. Будь-яка сильна жінка приходить і хоче втупитися в плече коханої людини, сильної людини. І від цього нікуди не дітися, це закладено в голові у жінки.

А ось ці всі м'язові жінки — це дуже дивно. Це якась патологія. І я не вітаю це. Я хочу, щоб жінка залишалася жінкою, займалася дітьми. Нехай вона буде сильна у своїй роботі."

Більше сенсаційних відповідей співачки дивіться у відео далі.