Чому друзі проти стосунків Шакіри з актором, молодшим на 16 років. Співачка «відчайдушно хоче закохатися», хоча друзі знаменитості аж ніяк не схвалюють вибір артистки.

Як стало відомо, Шакіра закрутила роман через два роки після скандального розлучення з Жераром Піке. І, що цікаво, обранцем колумбійської співачки знову став чоловік молодший за неї. Щоправда, цього разу різниця у віці закоханих становила 16 років. Кому ж готова довірити своє серце знаменитість і чому її друзі проти цих стосунків?

Шакіра закрутила роман

Як неважко здогадатися, новина про те, що Шакіра закрутила новий роман, не може не дивувати. Адже, здавалося б, ще недавно співачка пережила скандальне розставання із футболістом Жераром Піке. Проте минуло вже 2 роки. Їхні стосунки тривали протягом 12 років. Більше того, знаменитість народила від спортсмена двох синів. Після зради Піке артистка переїхала до США. Саме тут вона вирішила розпочати життя із чистого аркуша, інформує Ukr.Media.

Але відпочити від усіляких кавалерів та шанувальників співачці так і не вдалося. Адже сьогодні усі обговорюють новий роман Шакіри. Цікаво, що чутки про стосунки артистки з’явилися після виходу музичного кліпу на спільну пісню з Cardi B «Punteria». Річ у тім, що деякі зі сцен відео вирізнялися пікантністю. Так, героїня нашого матеріалу постала у кадрі з Люсьєном Лавісконтом.

Останній є британським актором. За його плечима такі серіали, як “Вулиця коронації”, “Королеви крику” та “Емілі в Парижі”. При цьому, що важливо, чоловік молодший за Шакіру на 16 років. Цікаво, але уважні користувачі Мережі відзначають, що співачка повторює свій досвід із Піке. Адже, як відомо, стосунки з футболістом розпочалися також після зйомок у музичному кліпі.

«Відчайдушно хоче закохатися»

Проте, що не менш цікаво, друзі артистки категорично проти кандидатури Лавісконта на звання обранця Шакіри. «Шакіра відчайдушно хоче закохатися. Але її друзі шоковані вибором співачки. Люсьєн повільно пробирався до слави, зустрічаючись з жінками, які були менш відомими, ніж Шакіра. Близькі знаменитості бояться, що він просто скористається ситуацією заради власної популярності. А з Шакірою це гарантовано станеться».

  6 березня — день преподобного Тимофія: історія, традиції та прикмети свята

На перший погляд може здатися, що друзі співачки реагують на британця з упередженням. Але особисте життя актора лише підтверджує їхнє побоювання. Річ у тім, що за роки свого життя Люсьєн встиг відзначитися в компанії багатьох жінок. Особливо це стосувалося колег Лавісконта зі зйомочного майданчику.

Герой коханець

Софі Рід із шоу «Великий брат: Знаменитості», Кеке Палмер із серіалу «Королеви крику», Брук Вінсент із «Вулиці коронації», Челсі Хілі з «Вулиці Ватерлоо», Келлі Осборн і навіть Ханна Джон-Кеймен. До речі, на шоу «Великий брат» Люсьєн відзначився навіть романом зі співачкою та телеведучою Керрі Катоною. Вона також старша за британця і є багатодітною матір’ю. Все це, звичайно ж, зовсім не було проблемою для їхніх стосунків.

Більше того, за словами Люсьєна, справа рухалася до весілля. Але незабаром Керрі сама розірвала стосунки. За словами останньої, вона вважала свого обранця ще надто юним, щоб відбирати у нього найкращі роки. Хоча, на думку інсайдерів, головною причиною був безперервний флірт Лавісконта з іншими жінками.

А зовсім недавно, 2023 року, Люсьєн навіть спровокував чутки про роман з Каміль Разою, колегою з серіалу «Емілі в Парижі». Цікаво, що сама актриса вже багато років перебуває у стосунках і навіть заручена. Черговий флірт? Як би там не було, побоювання друзів Шакіри стають цілком зрозумілими. Проте на цьому етапі залишається лише спостерігати за розвитком їхнього роману.