Колишня дружина Володимира Кличка зустрілася з екс-бойфрендом, який відсидів за її побиття. Невже Хайден Патеттьері знову стала зустрічатися з Брайаном Хікерсоном.

31-річна Хайден Панеттьєрі, здається, не тримає зла на свого колишнього бойфренда, 32-річного Брайана Хікерсона, який застосовував до неї фізичне насильство і неодноразово бив її. За це Брайан був засуджений і отримав реальний тюремний термін у квітні цього року. Хікерсон відсидів 45 днів. Тоді ж поліція видала захисний ордер для актриси, за яким Брайан не міг до неї наближатися протягом п’яти років. Але, схоже, екс-кохані якось змогли домовитися. Принаймні, сам Хікерсон розповів журналістам, що провів час з Хайден, інформує Ukr.Media.

“Я насолоджувався слабоалкогольним пивом, а Хайден не пила. Ми пішли в новий Техаський ресторан, адже, як хлопець з півдня, я великий шанувальник музики кантрі. Тож так, там були і танці”, — поділився з репортерами Хікерсон.

Однак про возз’єднання пари мова не йде. За словами Брайана, він і Панеттьєрі “не знову разом”, але вони “працюють над відновленням своєї дружби”.

“У нас довга історія, і перший крок у моєму зціленні — це відшкодування шкоди. І Хайден була досить люб’язною, щоб дозволити мені це зробити”, — зазначив Брайан.

За словами іншого джерела, сама Панеттьєрі не має наміру давати Брайану другий шанс в тому, що стосується їх романтичних відносин. Зараз вона повністю зосереджена на відносинах зі своєю 6-річною дочкою Кайєю, яку вона народила від Володимира Кличка (дівчинка проживає з батьком), а також на власному відновленні від непростих відносин з Хікерсоном.

Хайден готова пробачити Брайана і почати нову главу свого життя, незважаючи на побоювання своїх близьких. У Хайден величезне серце, і вона хоче бачити в кожному краще, — додав Інсайдер.

Нагадаємо, що зустрічатися Хайден і Брайан почали у 2018 році. Вже у 2019 році чоловік вперше серйозно побив свою кохану, але тоді Хайден пробачила його і не дала хід справі. Але побиття продовжилися, тож у 2020 році Панеттьєрі звернулася до суду.

  10 вересня — Анна і Сава Скиртники: історія, традиції та прикмети свята