Актуальні новини

CNN запускає інструмент для відстеження найпопулярніших історій в інтернеті

CNN Trends – нова функція, яка дозволяє визначити найбільш популярні події дня в «соціальному інтернеті».

Як йдеться на сайті CNN, інструмент CNN Trends  створений, щоб ідентифікувати ті події та теми, що викликають найбільше уваги та обговорення в інтернеті. Можна дивитися загальний перелік подій, або ж обрати тематичну категорію (США, Світ, Політика, Правосуддя, Технології, Здоров’я, Подорожі, Стиль життя, Розваги).

 Кожна подія представлена в першу чергу матерілом з CNN, а також посиланнями на низку інших компетентних ЗМІ (до 10 джерел).  Як сказано на сайті, це парадоксальна презентація новин як для інтернету – адже традиційна модель сайту спрямована на те, щоб утримати читача якомога довше, а не відправляти його до інших ЗМІ.

 Однак новий інструмент просто відображає той спосіб, у який більшість користувачів читають новини,  переглядаючи різні джерела.

 «Читачі хочуть знати про ширший ракурс  історії, ніж може дати одне джерело, – вважає Марк Джонсон (Mark Johnson), виконавчий директор Zite, мобільного додатку CNN. – Якщо станеться нова подія, вони почитають надійне ЗМІ таке як CNN, але потім захочуть перевірити, що про це пишуть в інших місцях».

 Крім того, на СNN переконані, що завдяки новому інструменту CNN Trends читачі все одно повернуться  на сайт,  щоб стежити за найпопулярнішими історіями.

 «Здорова медіадієта складається з новин, аналізу та поглядів із більше, ніж одного джерела, – відзначає KC Estenson, віце-президент CNN Digital. – CNN Trends приймає цю концепцію та розвиває її, дозволяючи соціальному інтернету визначити, які історії є особливими».

Джерело: Медіаграмотність

  Мікі Рурк з'явився в ранковому шоу і привів фанатів в подив

Залишити відповідь