Актуальні новини

Twitter під загрозою суду видалив жарти про “добрих євреїв”

Керівництво сервісу мікроблогів Twitter під загрозою суду погодилося видалити записи антисемітського змісту. Про це повідомляє Agence France-Presse.

Раніше в п’ятницю стало відомо, що французька Слілка єврейських студентів подала на Twitter в суд у зв’язку із розповсюдженням в мікроблоах антисемітських жартів і зображень, які користувачі постили із хештегом “#UnBonJuif” (“добрий єврей”). 10 жовтня цей хештег вийшов на третє місце серед трендів французького сегмента Twitter.

Раніше невдоволення у зв’язку з поширенням антисемітських жартів в Твіттері висловлювали низка французьких правозахисних та антирасистських організацій, зокрема SOS Racisme. Повідомляли, що деякі з них також мали намір подати на сервіс мікроблогів у суд.

У січні 2012 року керівництво Twitter оголосило, що сервіс навчився не показувати твіти в тих країнах, де їх зміст порушує місцеві закони. Як приклад тоді наводили Францію, в якій заборонено пропаганду нацизму та антисемітизму.

Нагадаємо, вчора, 18 жовтня, Twitter вперше вдався до такого роду цензури, заблокувавши в Німеччині акаунт організації “Кращий Ганновер”, яку місцева влада визнала неонацистською.

Джерело: Lenta.Ru

  Нові стосунки Дмитра Шепелєва — одна з найбільш обговорюваних тем останніх тижнів

Залишити відповідь