Давид Манукян чесно зізнався, чому розлучився з Ольгою Бузовою. Шанувальники підозрюють пару в піарі.

Пара блогера Давида Манукяна і співачки Ольги Бузової швидко полюбилася шанувальникам: в соціальних мережах вони показували своє життя без прикрас, інформує Ukr.Media.

Однак на початку 2021 року стало відомо про те, що вони розлучилися. Бузова ділилася з шанувальниками не найприємнішими скріншотами листувань, а Манукян вважав за краще залишитися осторонь. Через майже пів року Давид все-таки поділився причинами їх розриву.

Як виявилося, проблема проста як світ: вони не зійшлися характерами. Однак блогер натякнув, що у нього все ще залишилися почуття до співачки:

“Ольга велика трудівниця, вона чудова. Все у неї буде добре. Я відпустив нашу ситуацію з нею ще в лютому. Так, ми не зійшлися характерами, таке буває. Коли любиш, іноді доводиться відпускати людину. В ім’я кохання”.

До слова, шанувальники Бузової звинуватили артистку в піарі. На думку підписників, Давид і Ольга могли домовитися про контракт, за яким вони нібито зустрічалися. Однак близька подруга Бузової, Марія Погребняк, вже спростувала ці чутки:

“Це не контрактна історія. Оля ніколи б не стала брати гроші за те, щоб з кимось грати в кохання. Я знаю її вісім років. Якщо вона кохає когось, то робить це щиро. А те, що все її життя як театр або шоу, — це зрозуміло. У Олі багато передач, вічні зйомки. Вона весь час з телефоном, щось знімає, розповідає. У звичайної людини просто не вистачить часу і сил, щоб працювати як Ольга”.

Деякі фанати Бузової все ще сподіваються на їх з Давою возз’єднання.