Леся Нікітюк вперше розповіла про розставання з сусідом.

Сьогодні в центрі уваги телезірка Леся Нікітюк. Вона вперше відверто розповіла про свої стосунки з "сусідом".

Леся Нікітюк завжди ретельно приховувала своє особисте життя і інформацію про нього видавала шанувальникам по чайній ложечці. Вся країна знає, що Леся зустрічалася з сусідом. Але подробиці роману з неї було не витягнути, інформує .

Так, на початку лютого зірка Нового каналу заявила, що розлучилася з коханим чоловіком. Але тільки через три місяці дівчина поділилася подробицями роману, який тривав 2,5 роки. В інтерв'ю Маші Єфросиніній в рамках YouTube-проекту "Іспит на відвертість", Никитюк нарешті відчинила дверцята у своє особисте життя.

"Наш роман тривав 2,5 роки. Ми дуже любили один одного. Я вже переплакала і відпустила. Переболіло. Так, зараз я самотня, але змогла прийняти цю самотність. Хоча на перших етапах дуже її боялася. Тоді здавалося, що мій світ перевернувся…"

Леся і її екс-коханий досі живуть стіна в стіну. І досить часто зустрічаються.

"Мені спокійно, коли я чую, що він приходить додому, у свою квартиру. Собака одразу зістрибує на підлогу і починає скиглити, думає, що "папка" зараз зайде. Чую, як він п'ятами шльопає по підлозі, і заспокоююсь. Я під охороною, я не одна. Ми постійно зустрічаємося. І часто я відчуваю, коли це станеться. Іду і думаю: "зараз-зараз", і тут оп — і він з-за рогу. Ми вітаємося, спілкуємося, але не більше."

У відповідь на питання Маші, що, "можливо, чоловікам з нею складно?", Леся доклала картонне серце з написаним питанням до грудей.

"У мене ніколи не було легко і просто. Чоловікам зі мною складно. Коли приходжу в будь-яку компанію, вся увага перемикається на мене. Людина вмикає телевізор — там я, інтернет — там реклама зі мною. Якщо я на відпочинку їм чебурек або катаюся на лижах, це відразу з'являється в мережі. Намагалася захищати наші відносини від чужих очей. Ми ніколи не виходили у світ публічно. Але я все одно думаю, що даремно розповіла про ці відносини. Раптом все ось так обернулося тому, що ляпнула, мовляв, я щаслива?"

  Максим Галкін вперше розповів, як Алла Пугачова допомогла йому на початку кар'єри

Але ми дуже сподіваємося, що ця красива історія кохання ще не закінчена.

"Не можу сказати, припинилося все чи ні, — говорить зірка Нового каналу. — На даний момент ситуація така, що людям потрібен час. А Бозя там вже вирішить."

Повне інтерв'ю Маші Єфросиніної з Лесею Нікітюк дивіться далі у відео.