Леся Нікітюк вперше розповіла про розставання з сусідом.

Сьогодні в центрі уваги телезірка Леся Нікітюк. Вона вперше відверто розповіла про свої стосунки з "сусідом".

Леся Нікітюк завжди ретельно приховувала своє особисте життя і інформацію про нього видавала шанувальникам по чайній ложечці. Вся країна знає, що Леся зустрічалася з сусідом. Але подробиці роману з неї було не витягнути, інформує .

Так, на початку лютого зірка Нового каналу заявила, що розлучилася з коханим чоловіком. Але тільки через три місяці дівчина поділилася подробицями роману, який тривав 2,5 роки. В інтерв'ю Маші Єфросиніній в рамках YouTube-проекту "Іспит на відвертість", Никитюк нарешті відчинила дверцята у своє особисте життя.

"Наш роман тривав 2,5 роки. Ми дуже любили один одного. Я вже переплакала і відпустила. Переболіло. Так, зараз я самотня, але змогла прийняти цю самотність. Хоча на перших етапах дуже її боялася. Тоді здавалося, що мій світ перевернувся…"

Леся і її екс-коханий досі живуть стіна в стіну. І досить часто зустрічаються.

"Мені спокійно, коли я чую, що він приходить додому, у свою квартиру. Собака одразу зістрибує на підлогу і починає скиглити, думає, що "папка" зараз зайде. Чую, як він п'ятами шльопає по підлозі, і заспокоююсь. Я під охороною, я не одна. Ми постійно зустрічаємося. І часто я відчуваю, коли це станеться. Іду і думаю: "зараз-зараз", і тут оп — і він з-за рогу. Ми вітаємося, спілкуємося, але не більше."

У відповідь на питання Маші, що, "можливо, чоловікам з нею складно?", Леся доклала картонне серце з написаним питанням до грудей.

"У мене ніколи не було легко і просто. Чоловікам зі мною складно. Коли приходжу в будь-яку компанію, вся увага перемикається на мене. Людина вмикає телевізор — там я, інтернет — там реклама зі мною. Якщо я на відпочинку їм чебурек або катаюся на лижах, це відразу з'являється в мережі. Намагалася захищати наші відносини від чужих очей. Ми ніколи не виходили у світ публічно. Але я все одно думаю, що даремно розповіла про ці відносини. Раптом все ось так обернулося тому, що ляпнула, мовляв, я щаслива?"

  Лобода перефарбувала волосся у темний колір і стала співати італійською мовою

Але ми дуже сподіваємося, що ця красива історія кохання ще не закінчена.

"Не можу сказати, припинилося все чи ні, — говорить зірка Нового каналу. — На даний момент ситуація така, що людям потрібен час. А Бозя там вже вирішить."

Повне інтерв'ю Маші Єфросиніної з Лесею Нікітюк дивіться далі у відео.