Де і за скільки навчатиметься Маша Полякова. Дочка Олі Полякової вступила до закордонного ВНЗ.

Цього року дочка Олі Полякової випустилася зі школи, правда випускний пройшов онлайн, адже дівчина зі своєю мамою і молодшою сестрою в цей момент знаходяться у Франції. Маша вирішила піти по стопах зіркової мами, і пов’язати своє життя з музикою. Дівчина мріяла вступити до музичного університету, для цього вона подала документи в п’ять навчальних закладів у всьому світі. “Куди потупимо і як потягнемо з фінансів — туди і підемо”, — резюмувала Оля Полякова. Тепер же стало відомо, куди все-таки поступила Марія, інформує Ukr.Media.

У себе в сторіс Маша поділилася скріном електронного листа з ВНЗ, який готовий її прийняти. “Ми розглянули вашу заявку і раді, що можемо запропонувати вам безумовне місце в наступній програмі: рік (інтегрована ступінь)”, — написано в ньому. У вересні 2022 року Марія відправиться до Великобританії. Судячи з усього, дівчина буде вчитися в Лондоні.

Виходячи з інформації на сайті, вартість навчання за рік за програмою BMus становить дванадцять з половиною тисяч фунтів стерлінгів (тобто 444 тисячі гривень), також за рік на інші витрати потрібно буде викласти ще дев’ять тисяч фунтів стерлінгів (320 тисяч гривень). Судячи з усього, Оля Полякова зможе собі дозволити такі витрати.