Демі Мур показала, на що здатна в 58 років і шанувальники в захваті від її оригінальності. І навіть маленький купальник не зміг її зупинити.

Актриса відпочивала у Венеції на яхті, де і вирішила продемонструвати свою дивовижну фізичну підготовку, інформує Ukr.Media.

Відома 58-річна актриса Демі Мур в своєму віці може похвалитися такою фігурою, про яку мріють багато молодих дівчат. Зірка не коригувала її пластичними операціями, і всі дрібні недосконалості можна спокійно помітити на знімках в “Instagram” — ретуш актриса всіма силами уникає.

Зараз Демі Мур знаходиться у Венеції, Італія, де днями проходив знаменитий кінофестиваль. Щоб не втрачати дорогоцінний літній час дарма, зірка влаштувала собі відпочинок на яхті, розташувавшись там в маленькому чорно-білому купальнику. Але замість вивірених поз актриса вибрала інше — розбіглася і стрибнула, потрапивши на фото в повітрі.

“Останній стрибок від радості перед тим, як впасти в осінь!”- підписала свій незвичайний знімок Демі Мур. Її оригінальність в коментарях підтримали підписники, позаздривши її підтягнутій фігурі і плоскому животу.

  • “Я прям відчуваю твою радість”
  • “Приголомшливо! Ти найкраща!”
  • “Не дайте мені почати про цю фігуру…”

Свої ідеальні форми актриса часто демонструє разом з дочками від Брюса Вілліса. Він став її другим чоловіком після рок-музиканта Фредді Мура. У третій і останній раз актриса вийшла заміж за Ештона Кутчера, проте їх шлюб тривав сім років і завершився в 2013. Відтоді Демі Мур весь час приділяє дорослим дочкам і роботі, часто з’являючись на фото з Брюсом Віллісом.