Актуальні новини

Театральний фестиваль «Золотий Лев» розпочався карнавальною ходою

У Львові карнавальною ходою відкрили Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев-2021». Цьогоріч фестиваль є сценічним, однак в програмі заплановано і декілька вуличних заходів. Фестиваль відбуватиметься на таких локаціях: театр «Воскресіння», Перший театр, театр Лесі, театр ім. Марії Заньковецької, Центр Довженка та на площі перед Львівською оперою. З 1 по 8 жовтня свої вистави у Львові покажуть театри з Польщі, Угорщини, Італії, Грузії, Ірану, Канади та України.

«З 1 по 8 жовтня ви маєте нагоду ходити в театри Львова і дивитись найрізноманітніші заходи. Програма фестивалю дуже широка: дитячі, сімейні і дорослі вистави. Цього року до нас приїхало багато театрів з України, Грузії, Угорщини, Італії та Польщі. Тож офіційно оголошуємо фестиваль відкритим», – розповіла Ксенія Федоришин, кураторка фестивалю «Золотий Лев».

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1527373 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1527373{ margin: 0!important; } }

За словами організаторів, гасло фестивалю залишається незмінним: «Класика очима експерименту».

Фото ЛМР

Серед гостей фестивалю: відомий в Європі театр A-Part в коопродукції з театром Amareya з м. Катовіце, Польща з виставою «Чотири» в постановці М. Херіча. Театр «Потлах» (м. Фара ін Сабіна, Італія) представить постановку «20 тисяч льє під водою» Ж. Верна. Ще одна родзинка фестивалю – остання прем’єра Тбіліського вільного театру Автанділа Варсімашвілі – комедія «2030 – Нам нічого втрачати». Унікальний проект «Емігранти» С. Мрожека представить театр Petofi (м. Шопрон, Угорщина) спільно з театром (м. Комарно, Словаччина) та інші. Серед українських театрів на фестивалі будуть представлені колективи з Чернігова, Одеси, Києва, Дрогобича, Львова.

ZAXID.NET пропонує огляд найцікавіших вистав «Золотого лева». Але звертає увагу на те, що уся програма варта уваги. Повністю побачити її можна на сайті фестивалю.

  У Соледарі відкриється виставка «Заземлення»

Крім показів вистав на фестивалі буде присутня освітня програма від італійського театру «Потлах» для студентів театральних вишів та молодих акторів. Це два 4-годинні тренінги з вокалу та пластики.

Також цьогоріч на фестивалі «Золотий Лев» буде кілька відеопоказів вистав створених за допомогою 3D, обмін думками, культурним досвідом та досвідом поєднання театрального мистецтва та цифрових технологій, що виник за останній рік в часи пандемії.

Квитки можна придбати за посиланням.

Залишити відповідь