Актуальні новини

День спонтанного прояву доброти — 17 лютого

Святкування цього дня покликане привернути увагу до світових проблем у сфері взаємовідносин людей різного віку, національностей, конфесій і релігій.

У сучасному неспокійному світі на перше місце поставили багатство, достаток і гроші, забувши при цьому, що в житті головними є любов і доброта, чуйність і милосердя. Тому настільки популярні зараз дні, коли можна без сорому продемонструвати оточуючим ці почуття, інформує .

Святкування цього дня покликане привернути увагу до світових проблем у сфері взаємовідносин людей різного віку, національностей, конфесій і релігій. Воно закликає всіх нас стати трішки терпимими і уважнішими один до одного, закріпити у свідомості цінність підтримки і взаємодопомоги.

Історія

Залишитися добрим в жорстоких умовах сучасності – це не прояв вашої слабкості. Це сила, здатна допомогти в один і той же час одному залишитися справжньою людиною і не втратити своє обличчя, а іншому – вижити і стати повноцінним членом суспільства, створити сім'ю і бути її опорою.

Це цікаво:

  • Ініціатором офіційного проведення такого дня виступив за одними даними бізнесмен, що проживає в Новій Зеландії, а по іншим – громадські організації США. Поступово ряди однодумців руху поповнювалися новими нескінченно добрими і безкорисливими учасниками.
  • Свято перейшло межі однієї країни і знайшло підтримку у містах Західної Європи.
  • В нашій країні святкування цього дня ще не прийняло настільки грандіозних масштабів, як закордоном. Але це зовсім не говорить про черствості наших сердець.
  • Протягом всієї історії людства були люди, які за велінням серця робили добрі вчинки і діяння і не очікували при цьому похвал, нагород та винагород. А зараз окремі компанії вже відкрито стали проводити різні благодійні заходи та концерти, запрошуючи зірок естради.
  Кім Кардашьян розповіла, що їй щодня доводиться прати, прибирати й готувати їжу

Головне для кожного з нас – не пройти повз чужі проблеми або біди. Це дає впевненість у тому, що якщо вам раптом знадобиться яка-небудь допомога, то ви не будете самотні. Обов'язково знайдуться люди, які без таємних намірів неодмінно допоможуть і залишать у вашому серці добру пам'ять про цю подію.

Традиції

У цей світлий день згадують про тих, хто потребує просто в теплих словах і дружніх обіймах. Тому не лінуйтеся після робочого дня відвідати батьків або друзів. Для них неодмінно щасливі хвилини сімейних посиденьок, розмов та спогадів, проведені за чашкою гарячого міцного чаю з тортом.

Щорічно різними організаторами проводяться різноманітні добровольчі акції, в яких беруть участь всі бажаючі. Це і допомога бідним у вигляді гарячих обідів в їдальнях і кафе. А відвідування будинків пристарілих музичними та творчими колективами – віддушина в сумному повсякденному житті самотніх літніх людей.

Збираються жителі і пропонують свою допомогу у розчищенні снігу у дворі дитячого саду або будинку малятка. Це добрий порив, який дарує хвилини радості не тільки тим, кому адресований, але і самим учасникам. Від душі раді діти, які живуть без батьків в держустановах, новим іграшкам, які можливо залежалися у вас вдома на полицях.

Залишити відповідь