Актуальні новини

У мережі знову з’явилися чутки про розлучення Яни Соломко

Невже це правда?

Учасниця першого сезону проекту «Холостяк» і екс-учасниця групи «REAL O» Яна Соломко нерідко стає героїнею публікацій, які стосуються її особистого життя. На те є причини. Часто поведінка та пости зірки в соціальних мережах наштовхують фоловерів на думку, що в її відносинах з чоловіком Олегом останнім часом не все так гладко.

Так, поки більшість зірок в День всіх закоханих ділилися зворушливими фотографіями зі своїми другими половниками, зізнаючись їм у своїх почуттях, Яна Соломко не стала показувати фото з чоловіком і розмістила в блозі знімок із донькою. Це здалося дивним для її шанувальників, адже вчора був зовсім не День матері. Після знімка в мережі знову заговорили про проблеми в шлюбі співачки, інформує .

"Ось вона справжня любов! Всіх з Днем закоханих! Любіть і цінуйте один одного!" – написала Яна під фото, і шанувальники відразу ж засипали її запитаннями.

"Яночка, сьогодні не День матері! Сьогодні – День святого Валентина! День всіх закоханих! Ви нічого не плутаєте?", "Яна, не сумуйте. Просто вчіться берегти сімейне щастя і не робити його надбанням громадськості. І тоді все складеться найкращим чином", "Яночка, зрозуміло, чому ти це виставила… але ні одна мама і ні одна донечка не будуть щасливі без тата!" – пишуть користувачі мережі. Однак на все це Яна дала відповіді, які, втім, ще більше заплутали шанувальників.

  Аліна Гросу в честь свого дня народження зробила відверте зізнання про свій роман

Залишити відповідь