Везіння не покине, якщо ви будете носити відповідний оберіг.

У православному світі 29 липня згадують мученицю Іулію Корсиканську. Дата в народному календарі називається Афіногенові зажинки або просто день Іулії, інформує Ukr.Media.

Ким була свята Іулія?

Жила Іулія в V столітті, за християнську віру її піддали тяжким стражданням. Мучителі дівчині відрізали груди і кинули їх на скелі. Але в ту ж мить у місці їх падіння стали пробиватися два водні джерела.

Кати прийшли від цього в лють і розіп’яли Іулію на хресті. Переказ свідчить, що в момент розп’яття з її губ випурхнула голубка, що символізує непорочність і святість.

Які в цей день існують обряди і традиції?

29 липня згадували ще одного християнського мученика Афіногена. Тому народ і прозвав дату Афіногенові зажинки, через те, що наступав період активної косовиці.

Перший сніп неодмінно несли в будинок і розташовували в червоному кутку. Він вважався цілющим, а кожне зернятко могло вилікувати навіть від найстрашніших недуг.

З дня Іулії ви більше не почуєте пташиного співу. Хоч на вулиці і сильна спека стоїть, пернаті вже відчувають, що скоро прийде осінь, починають підготовку до перельоту на південь. В народі навіть придумали прислів’я на цей рахунок: «Птахи більше не співають, бо осінь чекають».

Народні магічні обряди допоможуть сьогодні повернути удачу у ваше життя!

Слов’яни вірили — якщо 29 липня роздвоєний колосок знайти, то везіння протягом майбутнього року буде подвійним.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ми всі усвідомлюємо, що в житті багато чого залежить від прихильності колеса фортуни. Скільки таких випадків, коли люди грамотні, відповідальні та працьовиті, а на життєвому шляху їм хронічно не щастить, домагатися успіхів складно.

  Група Go-А представить Україну в онлайн-шоу "Вшанування пісень Євробачення"

Але є шанс докорінно змінити ситуацію і фортуну розташувати у свою сторону. У цьому допоможуть народні магічні обряди.

Щасливі талісмани

Купіть і постійно носіть при собі один з запропонованих оберегів на удачу:

1. Найпопулярніший амулет — підкова. Щоб везіння було присутнє у житті кожного члена родини, закріпіть її на вхідних дверях (ріжки мають бути спрямовані вгору).

2. Конюшина з чотирьох листочків. Скрізь носіть її з собою як кулон або брелок.

3. Рибка золота. Найкраще, щоб вона плавала в домашньому акваріумі. Якщо такої можливості немає, то просто повісьте на стіні картину з золотою рибкою або купіть мініатюрну фігурку, яку завжди тримайте при собі.

4. Слов’яни здавна вважали Сонечко посередником між Господом і людиною. Це комаха — символ небесного заступництва і удачі.

5. Фігурка слоника, але його хоботок неодмінно повинен бути направлений вгору.

6. Золотий ключик відкриє на життєвому шляху будь-які ворота та двері.

Ритуал з шпилькою

Вам знадобиться нова шпилька. У вечірній час, як тільки на небі побачите місяць, беріть в праву руку шпильку, відправляйтеся на вулицю, зверніть погляд до неба і вимовте замовний текст:

«Як світило нічне на небо зійшло, так на моєму життєвому шляху відтепер все добре. Підуть геть біди і страждання, настануть везіння і процвітання».

Шпильку носіть при собі постійно.

Ритуал з водою

Щоранку наливайте в склянку чисту воду. Виходьте на вулицю або на балкон, стакан тримаєте в руках, погляд звертайте до сонця і вимовляєте змову:

«Мила водиця, ти моя сестрице, даєш людям і напитися, і вмитися. Прошу тебе три крапельки везіння мені подаруй, п’ятьма краплями удачі нагороди, а щастя великий океан принеси. Язик ключем закрила, обмила водою. Збудеться все, що сказано».

  "Коліна підкошувалися при думці про новий день": Екссекретарка Меган Маркл уперше підтвердила розслідування жорстокого поводження герцогині

Тепер дрібними ковтками всю воду потрібно випити.

Погодні прикмети на 29 липня

  • Шуліки, які ширяють у небі 29 липня, віщують сильну спеку.
  • Якщо сьогодні зранку густий туман на землю опустився, значить, по осені чекайте багатий грибний урожай.