Олена-Христина Лебідь зізналася, що в дитинстві до неї часто застосовували фізичну силу. За словами ведучої, у неї було важке дитинство.

Зірка телепрограми “Аферисти в мережі”, телеведуча Олена-Христина Лебідь зізналася в тому, що в родині була дитиною, яку не любили. Дівчину виховували, на її думку, ідеально: з юних років прищеплювали любов до книг, змушували саморозвиватися. При цьому Кріс не відчувала себе коханою, а іноді до неї застосовували і фізичну силу, що відбилося на ній і вплинуло в дорослому житті, інформує Ukr.Media.

В одному із інтерв’ю телеведуча зізналася, що в дитинстві не відчувала любові у родині. Олена-Христина була єдиною в родині, у неї немає братів і сестер, при цьому діставалося їй сильно.

“Мене колотили всім, що траплялося під руку. Навіть було, що праскою…”, — зізнається знаменитість.

У школі дівчинка говорила, що ненавмисно вдарилася об шафу.

“Все дитинство я була нелюбима, і це відбилося на всьому моєму житті… в дитинстві я не отримувала любов і теплоту”, — говорить Олена-Христина.

Вона вважає, що завдяки цьому стала сильною, але з мамою так і не зважилася поговорити на цю тему. Дівчина вважає, що тепер цю тему піднімати немає сенсу. Проте, телеведуча займалася різними хобі, ходила на різні гуртки, і завжди займалася саморозвитком.