Пара і досі приймає численні вітання і компліменти.

Нагадаємо, що зовсім недавно ефект бомби викликала новина про те, що Дмитро Комаров одружився. Його обраницею стала красуня Олександра Кучеренко. Більше пара не приховує свої відносини і з'явилася красива фотосесія молодого подружжя.

Раніше в інтерв'ю пара розповідала про те, що вони дотримуються правила: щастя любить тишу. Тому не афішували свої стосунки, а тільки після весілля розповіли про щасливу подію, інформує .

Тепер же шанувальникам пари пощастило: вони з'явилися в красивій фотосесії журналу Viva.ua, ставши героями обкладинки і давши велике інтерв'ю. Ми передчуваємо подробиці розмови, а поки що Дмитро і Олександра приймають компліменти й пояснюють, чому не хотіли виставляти на показ свій роман.

Коли ми купували кільця, на них був напис: "На кожен звук зовні є тиша всередині". Ця фраза дуже про нас. Ми повідомили про весілля, тому що не мали права мовчати. А далі ми хочемо тиші.

Також подружжя хоче і далі самостійно насолоджуватися своїм щастям. А за словами телеведучого, він також не хоче забігати наперед і уявляти, яким буде їх сім'я через п'ять років:

"Мені не хочеться планувати щастя. Нехай воно просто буде. Нам потрібна любов, потрібно, щоб не втрачалася іскра, щоб разом було цікаво і поговорити і помовчати. Хочемо жити так, щоб час вимірювався не кількістю вдихів і видихів, а тим, скільки разів у нас перехоплювало подих від захоплення" — зізнається Дмитро.