Мої найкращі друзі.

17 листопада молодшим братові і сестрі українського телеведучого і мандрівника Дмитра Комарова — Ангеліні і Миколі — виповнився 31 рік. На честь дня народження двійнят Комаров вирішив опублікувати архівні фотографії, і показав себе, Ангеліну і Миколу зовсім ще маленькими. Телеведучий зізнався, що завжди хотів брата і сестру. Дуже просив їх у своїх батьків, і його мрія здійснилася. Тепер брат і сестра — найкращі друзі Комарова, інформує Ukr.Media.

Дмитро опублікував чорно-білі кадри, на яких показав себе, ще зовсім маленького. З самого дитинства Комаров няньчив своїх молодших брата і сестру. Як зізнався сам мандрівник, вже в 6 років він умів сповивати малюків, а також катати подвійну коляску. У публікації Дмитро розповів, як мріяв про те, що у нього будуть брат і сестра. І тепер він вдячний батькам і долі за кращих друзів.

“Друзі, не “губіться” з братами і сестрами. Не важливо, живете ви в одному місті або різних, як сильно зайняті. Особисто я готовий скасувати все що завгодно по роботі, тільки не зустріч з братом і сестрою”, — закликав Дмитро в публікації. Підписники приєдналися до привітань, засипавши зіркову сім’ю компліментами.